środa, 23 stycznia 2013

Promowanie gejów na wybiegu?Kilka dni temu miałem okazję  wspomnieć o pośle Arturze Górskim, a dzisiaj  znowu mam  pretekst do wymienienia tego nazwiska. Tym razem chodzi jednak o posła Tomasza Górskiego. Prawo serii czy przypadek? Nie wiem, ale wiem za to, że obaj prawicowi politycy zwracają od  czasu do czasu powszechną uwagę swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami.
Ciekawym stwierdzeniem zabłysnął  bodajże przedwczoraj  ostatni z wymienionych posłów w telewizji Superstacja. Otóż poznański parlamentarzysta  Solidarnej Polski (dawniej PiS) uważa, że w naszym kraju trwa promocja zachowań homoseksualnych. Jednym z przejawów owej promocji mają być chude modelki, które – jego zdaniem – wyglądem przypominają mężczyzn.
Podziwiam wyobraźnię posła. Żyję na tym świecie piętnaście lat dłużej od niego, to i owo widziałem i słyszałem, ale nigdy nie miałem takich skojarzeń. Cóż za genialny umysł! Nie każdy przecież potrafi w tak twórczy sposób zinterpretować „prawdziwe’ intencje kreatorów mody. Przyznam, że patrząc na niektóre modelki charakteryzujące się sylwetkami typu wieszak, miewałem różne myśli, nie zawsze szlachetne. Zawsze jednak widziałem w nich tylko kobiety.
Co do faktycznego promowania zachowań homoseksualnych, to myślę,  że więcej szumu wokół tego tematu robią osoby heteroseksualne. Homoseksualiści byli, są i będą. Nie trzeba ich ani popierać, ani potępiać. Wystarczy po prostu zaakceptować  fakt ich istnienia i nie rozpętywać co pewien czas medialnych burz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz